Mecz inauguracyjny Ligi Centralnej: E.Link Gwardia Koszalin kontra MKS Nielba Wągrowiec

Koszalińska Hala Widowiskowo – Sportowa była gospodarzem pierwszego domowego meczu miejscowej drużyny piłki ręcznej w ramach rozgrywek Ligi Centralnej, który odbył się w sobotnią noc. Podopieczni zespołu E.Link Gwardii Koszalin zmierzyli się z zawodnikami MKS Nielba Wągrowiec.

Mecz był pełen emocji i wzruszeń. Po pierwszej połowie rozgrywki, koszalińscy piłkarze ręczni wysuwali się na prowadzenie, kończąc tę część meczu z wynikiem 19:15 na swoją korzyść.

Podczas drugiej połowy rywalizacja o zwycięstwo zdecydowanie się zaostrzyła. Obie drużyny rywalizowały ze sobą do ostatniego gwizdka, walcząc o każdy punkt. Na koniec to gracze E.Link Gwardii Koszalin mogli cieszyć się z triumfu na swoim terenie, pokonując przeciwników z MKS Nielba Wągrowiec sześcioma punktami różnicy.

Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem, a na koszalińskiej hali zgromadziło się 1000 kibiców. Przywitanie miejscowych piłkarzy ręcznych było imponujące. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć w naszej fotorelacji.